Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повітряний потік до 1300л / хв дозволить ефективно пропилососити ваш будинок, автомобіль або верстак. Видалення сміття з мішка 540мл відбувається легко і швидко.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1 кг /без акумулятора, 1.4 кг повна вага |
| Комплектація | щілинна насадка, комплект для прибирання підлоги |
| Макс. потік вентилятора | 21.66 л/сек |
| Об'єм резервуара для використаної води | 0.54 л |
| Потужність всмоктування | 20 Вт |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Тип | автомобільний пилосос |
| Тип прибирання | сухе |
- Цена: 2 005 ₴


