Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Metabo RM 36-18 LTX BL 46 - це безшумна акумуляторна газонокосарка для ефективного косіння, збору та мульчування трави на земельних ділянках площею до 800 м².
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип | Газонокосилка |
| Уровень шума | 88 дБ |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 25.3 кг |
| Кількість установок довжини | 7 |
| Максимальна висота скошування | 80 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Регулювання висоти скошування | центральна |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 800 |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 46 см |
- Цена: 13 996 ₴


