Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дискова пилка Metabo KS 55 FS це компактна, легка та продуктивна ручна дискова пилка, розрахована на великі, професійні навантаження. Новинка показує себе як надійний та ефективний інструмент, здатний виконувати складні завдання з великою інтенсивністю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Вид | дискова, циркулярная |
| Глибина різу при 45º | 39 мм |
| Глибина різу при 90º | 55 мм |
| Живлення | електромережа |
| Кут нахилу пилки | 47 ° |
| Напруга | 220 В |
| Обертаючий момент | 5 Нм |
| Оберти двигуна | 4400 об/хв /(при навантаженні) |
| Потужність віддачі | 670 Вт |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| Розмір диска | 160 мм |
| Тип | дискова |
| Число ходів на холостому ходу | 5600 |
- Цена: 8 312 ₴


