Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пила Metabo KGSV 216 M революційна новинка від Metabo. Ключова особливість цієї пили — система регулювання обертів із функцією підтримання обертів під навантаженням. Завдяки цьому, у разі правильно підібраного диска, ви можете домагатися чистих високоякісних розрізів будь-яких матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 13.5 кг |
| Вид | торцювальна |
| Глибина різу при 45º | 36 мм |
| Глибина різу при 90º | 65 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Комплектація | мішок для пилу, пилкове полотно, Затискач, расширение стола, инструмент для смены пильного диск, намотка кабеля, торцовочный упор, пилка |
| Кут нахилу пилки | 47 ° |
| Напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 1700 Вт |
| Розміри, мм | 760 x 475 x 340 |
| Рівень звукового тиску | 97 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 104 дБ (А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Тип | ручна |
| Число ходів на холостому ходу | 5500 |
| Ширина різу 45 ° | 205 мм |
| Ширина різу 90 ° | 305 мм |
- Цена: 13 806 ₴


