Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пилка Metabo KGS 216 M SET (690827000) - має лазерну напрямну та яскравий світлодіод, що гарантує точність у роботі. Міцна конструкція завдяки корпусу з алюмінієвого лиття під тиском для найскладніших умов.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 13.5 кг |
| Вид | торцювальна |
| Глибина різу при 45º | 36 мм |
| Глибина різу при 90º | 65 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Комплектація | мішок для пилу, Затискач, расширение стола, инструмент для смены пильного диск, намотка кабеля, торцовочный упор, пилка, Набор полотен |
| Кут нахилу пилки | 47 ° |
| Напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| Похибка рівня звукової потужності | 3 дБ (А) |
| Розміри, мм | 760 x 475 x 340 |
| Рівень звукового тиску | 97 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 104 дБ (А) |
| Тип | дискова |
| Число ходів на холостому ходу | 5000 |
| Ширина різу 45 ° | 205 мм |
| Ширина різу 90 ° | 905 мм |
- Цена: 8 746 ₴


