Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила шабельна SSE 18 LTX BL - легка, дуже зручна пилка для роботи однією або двома руками. Особливо підходить для роботи у важкодоступних місцях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.8 кг /(з акамуляторним блоком) |
| Вид | шабельна |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Похибка рівня звукової потужності | 5 дБ (А) |
| Рівень вібрації | 15 м/с² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 2.5 м/сек² |
| Рівень звукового тиску | 82 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 93 дБ (А) |
| Тип | ручна |
| Хід полотна | 16 мм |
| Число ходів на холостому ходу | 3000 |
- Цена: 6 297 ₴


