Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вібраційна шліфувальна машина Metabo SRE 3185 нова представниця плоскошліфувальних машин у модельному ряді Метабо. Модель, завдяки своїй збалансованості та технічної опрацьованості, може зайняти гідне місце як доступний і надійний помічник як професіоналів, так і домашніх майстрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.5 кг /без мережового кабеля |
| Вихідна потужність | 80 Вт |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Додаткові характеристики | підключення пилозбірника, захист від пилу, длинная ручка |
| Комплектація | мешок для пыли, шлифовальная машина |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Розмір шліфувальної поверхні | 92 x 184 мм |
| Рівень звукового тиску | 73 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 84 дБ (А) |
| Споживана потужність | 0.21 кВт |
| Тип | вібраційні |
| Частота коливань | 20400 кол/хв |
| Швидкість холостого ходу | 22300 об/хв |
- Цена: 3 397 ₴


