
Metabo Шуруповерт-дриль PowerMaxx BS 12 BL - 2x2.0Аг, ЗП SC 30, кейс MC 05, 12В
- Нет в наличии
- Код: 601038500
10 172 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт-дриль із безщітковим двигуном PowerMaxx BS 12 BL є однією з найпотужніших моделей від виробника Метабо. Електромотор працює на сучасному акумуляторі Li-Ion, вольтаж якого становить 12В, а ємність - 2 Ач. Такі показники акумулятора дають можливість використовувати інструмент на повну робочу силу навіть у найскладніших умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм /(1.5-10) |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 83 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 72 дБ(А) |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування, Технологія Ultra-M |
| Крутний момент (м'який) | 18 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 45 Нм |
| Напруга | 12 В |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1650 об/хв |
- Цена: 10 172 ₴

