
Metabo Шуруповерт-дриль PowerMaxx BS 12 - 2х2.0Аг (Slide-in), ЗП SC-30, кейс МС05, 12В
- Нет в наличии
- Код: 601036500
5 731 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 – універсальний інструмент із укороченою конструкцією. Його можна використовувати для складних завдань за жорстких умов. Це потужний професійний пристрій, який працює на новому, сучасному акумуляторному двигуні Li-Ion. Ємність 2 Ач і потужність 12В можуть забезпечити безперервну роботу багато годин без підзарядок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм /(1-10) |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 75 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 64 дБ(А) |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування, Технологія Ultra-M |
| Крутний момент (м'який) | 17 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 18 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга | 12 В |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |
- Цена: 5 731 ₴

