
Metabo Шуруповерт-дриль BS 18 L BL Q 18V 2x2Ah Li-Ion; з/п SC 30;кофр
- Нет в наличии
- Код: 602327500
8 413 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 L BL Q (602327500) являє собою високоякісний агрегат, який має двошвидкісний редуктор та продуктивний двигун. Можливість регулювання швидкості і крутячого моменту дозволяє працювати з матеріалами різної щільності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год /x2 |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм /(1.5 - 13 ) |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 83 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 72 дБ(А) |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, шуруповерт, кейс |
| Крутний момент (м'який) | 25 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 32 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 120 х 320 х 391 |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1850 об/хв |
- Цена: 8 413 ₴

