Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфувальна машина W 650-125 є економічною та універсальною для будь-яких завдань
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг /без мережевого кабеля |
| Довжина | 2.5 мм |
| Додаткові характеристики | ергономічна конструкція, защитный кожух с защитой от проворачивания |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | зелений |
| Комплектація | додаткова рукоятка, фланець, захисний кожух, гайка с двумя торцевыми отверстиями, ключи с двумя отверстиями |
| Показник вібрації ah | 9.5 м/с² |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Рівень звукового тиску | 89 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 98 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 0.65 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість обертів при навантаженні | 7000 |
| Швидкість холостого ходу | 11000 об/хв |
- Цена: 1 651 ₴


