Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.2 кг /(без сетевого кабеля) |
| Вихідна потужність | 780 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Додаткові характеристики | плавний пуск двигуна, захист двигуна від перевантаження, система Metabo M-Quick, повнохвильова електроніка Constamatic (C), автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic, корпус редуктора може монтуватися з поворотом на 90 ° |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | додаткова рукоятка, опорний фланець, затискна гайка, захисний кожух |
| Обертаючий момент | 3.3 Нм |
| Показник вібрації ah | 2.5 м/сек²/шлифование диском из абразивной шкурки, 7.5 м/с²/шлифование поверхностей |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Рівень звукового тиску | 87 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 98 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 1.4 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість обертів при навантаженні | 10500 |
| Швидкість холостого ходу | 11500 об/хв |
- Цена: 4 314 ₴


