Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Надійна, універсальна і економічна: ергономічна кутова шліфмашина для будь-яких завдань
- Надійний двигун
- Захисний кожух із захистом від провертання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.8 кг /(без сетевого кабеля) |
| Вихідна потужність | 475 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | зелений |
| Комплектація | додаткова рукоятка, опорний фланець, захисний кожух, гайка с двумя торцевыми отверстиями, ключи с двумя отверстиями |
| Обертаючий момент | 1.9 Нм |
| Показник вібрації ah | 8 м/с2/шлифование поверхностей, 2.5 м/сек²/шлифование диском из абразивной шкурки |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Рівень звукового тиску | 91 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 102 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість обертів при навантаженні | 7000 |
| Швидкість холостого ходу | 11500 об/хв |
- Цена: 1 776 ₴


