Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велика, практична сумка для інструментів Metabo. Усередині сумки перебувають п'ять відділень з ременями на липучках для трьох комплектів акумуляторів, зарядного пристрою та приладдя.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота | 325 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Додатково | Плечовий ремінь |
| Колір | чорний, зелений |
| Матеріал | поліестер 600 D |
| Тип | сумка для інструментів |
| Ширина | 290 мм |
- Цена: 1 197 ₴


