Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міцна і компактна сумка для інструментів Metabo. Усередині сумки перебувають три відділення з ременями на липучках для двох комплектів акумуляторів і зарядного пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Додатково | Плечовий ремінь, Пластина дна |
| Колір | чорний, зелений |
| Матеріал | поліестер 600 D |
| Тип | сумка для інструментів |
| Ширина | 260 мм |
- Цена: 797 ₴


