Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота подачі | 7 м |
| Габарити | 255 x 195 x 270 Д x В x Ш |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Комплектація | кутовий з'єднувальний елемент із мультиадаптером, поплавковий вимикач |
| Корпус насоса | пластик |
| Кількість робочих коліс | 1 |
| Макс. розмір твердих частинок | 3 мм |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний обсяг подачі | 8000 л/год |
| Призначення | для чистої води |
| Робочий тиск | 0.7 бар /макс. |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Тип | насос занурювальний |
- Цена: 3 135 ₴


