Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 16.9 кг |
| Вид | дискова |
| Глибина пропилювання | 65 мм /стального прутка, труб - 125 мм, профильного вида стали - 115 x 130 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Живлення | електромережа |
| Комплектація | Затискач, гайковий ключ, Опорний фланець |
| Обертаючий момент | 18 Нм |
| Потужність двигуна | 2300 Вт |
| Розмір диска | 355 мм |
| Розміри, мм | 468 x 282 |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Тип | дискова |
| Функції та можливості | кнопка блокування шпинделя для зручної заміни диска, швидкозажимний фіксатор, защитный щиток для предотвращения разлета искр, ограничитель глубины распила, металевий редуктор, Розкриття лещат/238 мм |
| Число ходів на холостому ходу | 4000 |
- Цена: 6 668 ₴


