
Metabo KHE 3251 800Вт, комбі, 3 режими, пластік.кофр, змінний патрон
- Нет в наличии
- Код: 600659000
11 997 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор комбінований з 3 функціями: буріння, свердління і довбання. Система Metabo «Quick»: швидка зміна ударостійкого патрона SDS-Plus на швидкозажимний патрон для свердління по дереву і металу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Довжина кабелю живлення | 400 см |
| Діаметр затискної шийки | 50 мм |
| Живлення | мережа |
| Ключові особливості | Реверс, Запобіжна муфта/механічна, Регулировка оборотов нажатием, Патрон быстросменный |
| Комплектація | Пластиковий кейс, Додаткова рукоятка/Metabo VibraTech (MVT), Обмежувач глибини, Патрон/швидкозмінний SDS-Plus, швидкозмінний патрон для ненаголошеного свердління |
| Максимальна швидкість обертання | 920 об/хв /, 0 - 1150 об/хв холостий хiд |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 32 мм /, 82 мм ударної коронкою |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Напруга | 220 В // 230 В |
| Потужність | 800 Вт /(споживча) |
| Режими | Свердління, Ударне свердління, Довбання |
| Сила удару | 3.1 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударів в хвилину | 4470 уд/хв |
- Цена: 11 997 ₴

