Описание
Характеристики
Информация для заказа
Невелика машина для майстерні, яка не потребує багато місця. Асинхронний двигун, що не потребує технічного обслуговування; низький рівень шуму та вібрації. Двигун однофазного змінного струму. Захисний кожух з штифтовим кріпленням для швидкої та простої заміни диску. Велике скло для захисту очей від іскор. Гумові ніжки, що гасять вібрацію, для надійності і стійкості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 9.5 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Живлення | мережа |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 150 мм |
| Комплектація | шліфувальний круг/x2 36 Р і 60 N, комплект защитных стекол с креплением, накладка для заготовки, шестигранний ключ, Картонна коробка |
| Напруга живлення | 220 В |
| Особливості | захисні кожухи з екранами, безщітковий двигун, демпфирующие вибрацию резиновые подложки для устойчивости |
| Перекидний момент | 1.1 Нм |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 20 мм |
| Частота холостого ходу | 2980 об/хв |
| потужність, що віддається | 0.2 кВт |
- Цена: 3 749 ₴


