Описание
Характеристики
Информация для заказа
Без втоми, як ніколи раніше: W 9-125 - компактна кутова шліфувальна машина з найменшим обхватом рукоятки в своєму класі потужності для ідеальної ергономіки. Новий запатентований двигун Metabo Marathon: до 50 % більший крутний момент та до 20 % більша здатність до перевантажень для швидшого знімання матеріалу та довшого терміну експлуатації.
Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Додаткові характеристики | захист від пилу, поворотна головка редуктора/на 90°, механическая предохранительная муфта, ключевая зажимная гайка, двигатель с высокой устойчивостью к перегрузкам, защитный кожух с защитой от проворачивания, быстропереставной защитный кожу, аварийное отключение угольных щеток для защиты двигателя, система Metabo S-automatіc |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Кнопка пуску | з фіксацією |
| Колір | зелений |
| Комплектація | додаткова рукоятка, опорний фланець, картонна коробка, захисний кожух, гайка с двумя торцевыми отверстиями, ключи с двумя отверстиями |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 10500 |
| Напруга | 220 В /- 230 В |
| Обертаючий момент | 2.5 Нм |
| Показник вібрації ah | 6 м/с²/шліфування поверхні |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Рівень шуму | 93 дБ /звуковий тиск |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість обертів при навантаженні | 7500 |
- Цена: 5 534 ₴


