Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особенности Дрель ударная аккумуляторная Einhell TC-ID 18 Li Kit:
- Акумуляторна ударна дриль Einhell TC-ID 18 Li - Solo призначена для свердління і буріння.
- Дриль є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change.
- Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change.
- Завдяки електронному регулювання швидкості обертання дриль можна використовувати для конкретного матеріалу і для конкретної задачі.
- Дриль має фіксатор кнопки включення, функцію реверсу, металевий обмежувач глибини свердління і швидкозатискний патрон для хвостовиків діаметром до 13 мм.
- Ребриста додаткова рукоятка і м'які накладки на корпусі забезпечують надійне утримання дрилі при роботі.
- Поставляється в комплекті з акумулятором 2,5 Аг і зарядним пристроєм.
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | Einhell |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1200 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Дрель |
| Состояние | Новое |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 10 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
- Цена: 2 397 ₴


