Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ящик для інструментів Haisser system 500 PRO (Польща)
- протиударні поліамідні засувки і полікарбонатна кришка органайзера
- міцна алюмінієва ручка
- пило і водонепроникність
- функція з'єднання двох ящиків між собою за допомогою поліамідних з'єднувачів
- великий органайзер на кришці з регульованими перегородками
- отвір для навісного замка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Польша |
| Количество отделений/карманов | 15 |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Цена: 1 405 ₴


