Описание
Информация для заказа
Тип пилососа: миючий; Тип збирання: сухе, вологе; Споживана потужність: 1400 Вт; Тип пилозбірника: резервуар з водою (аквафильтр); Обсяг пилозбірника: 6 л; Насадки: комбінована (підлога/килим), щілинна, Пилова, для м'яких меблів, паркетна; Живлення: мережа; Габарити (ВхШхГ): 47x29x37 см; Вага: 7.1 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | миючий |
| Тип прибирання | сухе вологе |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Система фільтрації | |
| Тип пилозбірника | резервуар з водою (аквафильтр) /можливість використовувати фільтр-мішок |
| Обсяг пилозбірника | 6 л |
| Насадки і адаптери | |
| Насадки | комбінована (підлога/килим) щілинна Пилова для м'яких меблів паркетна |
| Насадки для вологого прибирання | Для підлогових покриттів |
| Насадка для збору рідини | ![]() |
| Фізичні | |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Живлення | мережа |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 47x29x37 см |
| Вага | 7.1 кг |
- Цена: 10 997 ₴



