Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос WD 6 P Premium - найпотужніший з нових господарських пилососів Kärcher. Найвища сила всмоктування при споживанні всього 1300 Вт. Має контейнер ємністю 30 л, що дозволяє збирати великий обсяг рідини або сміття. Зручна конструкція системи фільтрації. Функція автоматичної прочистки фільтра. Додатково оснащений вбудованою розеткою.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | промисловий |
| Тип прибирання | сухе вологе |
| Споживана потужність | 1300 Вт потребление |
| Система фільтрації | |
| Тип пилозбірника | багаторазовий текстильний мішок металевий контейнер |
| Обсяг пилозбірника | 30 л |
| Труба всмоктування | складова |
| Функціонал прибирання | |
| Cухе прибирання | Очищення підлоги і килимових покриттів Видалення пилу з важкодоступних місць Очищення плитки, лінолеуму і ламінату |
| Збір рідини | ![]() |
| Насадки і адаптери | |
| Насадки | комбінована (підлога/килим) щілинна |
| Особливості | |
| Регулювання потужності | ![]() |
| Додатково | Місце для зберігання насадок Вбудована розетка Робота на видув |
| Фізичні | |
|---|---|
| Живлення | мережа |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 69.4x38.2x41.8 см |
| Колір | жовтий |
| Вага | 9.1 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
- Цена: 10 749 ₴




