Описание
Информация для заказа
Пилосос WD 5 - ідеальний варіант для прибирання великих площ. Висока сила всмоктування при споживанні всього 1100 Вт. Має контейнер ємністю 25 л, що дозволяє збирати великий обсяг рідини або сміття. Зручна конструкція системи фільтрації. Функція автоматичної прочистки фільтра. Органайзер у ПОДАРУНОК!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | промисловий |
| Тип прибирання | вологе |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Потужність всмоктування | 240 Вт (Air Watt) |
| Система фільтрації | |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер змінний мішок |
| Обсяг пилозбірника | 25 л |
| Особливості | |
| Функціональні | видування |
| Додатково | Зберігання аксесуарів на корпусі Съемная ручка Карман для хранения мелких деталей |
| Комплектація | шланг насадки всмоктувальна трубка /2 шт. фільтр-мішок плоский складчастый фильтр органайзер |
| Фізичні | |
|---|---|
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Живлення | мережа |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 652 x 382 x 418 мм |
| Колір | жовтий |
| Вага | 8.241 кг |
- Цена: 5 557 ₴


