Описание
Информация для заказа
Пилосос WD 4 - початкова модель середнього класу - ідеальний варіант для прибирання великих площ. Висока сила всмоктування при споживанні всього 1000 Вт. Має контейнер ємністю 20 л, що дозволяє збирати великий обсяг рідини або сміття. Зручна конструкція системи фільтрації. Органайзер у ПОДАРУНОК!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | промисловий |
| Тип прибирання | сухе вологе |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Потужність всмоктування | 220 Вт (Air Watt) |
| Система фільтрації | |
| Тип пилозбірника | змінний мішок |
| Обсяг пилозбірника | 20 л |
| Насадки і адаптери | |
| Насадки | щілинна |
| Особливості | |
| Додатково | Зберігання аксесуарів на корпусі Съемная ручка Карман для хранения мелких деталей |
| Комплектація | шланг насадки всмоктувальна трубка фільтр-мішок плоский складчастый фильтр органайзер |
| Фізичні | |
|---|---|
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Живлення | мережа |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 526 x 384 x 365 мм |
| Колір | жовтий |
| Вага | 7.101 кг |
- Цена: 4 116 ₴


