Описание
Информация для заказа
Пилосос WD 4 - початкова модель середнього класу - ідеальний варіант для прибирання великих площ. Висока сила всмоктування при споживанні всього 1000 Вт. Має контейнер ємністю 20 л, що дозволяє збирати великий обсяг рідини або сміття. Зручна конструкція системи фільтрації.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | промисловий |
| Тип прибирання | сухе вологе |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Система фільтрації | |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер багаторазовий текстильний мішок |
| Обсяг пилозбірника | 20 л |
| Труба всмоктування | складова |
| Функціонал прибирання | |
| Cухе прибирання | Очищення підлоги і килимових покриттів Видалення пилу з важкодоступних місць Очищення плитки, лінолеуму і ламінату |
| Збір рідини | ![]() |
| Насадки і адаптери | |
| Насадки | комбінована (підлога/килим) щілинна |
| Насадка для збору рідини | ![]() |
| Особливості | |
| Додатково | Місце для зберігання насадок |
| Фізичні | |
|---|---|
| Живлення | мережа |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 52.6x36.5x38.4 см |
| Колір | жовтий |
| Вага | 7.1 кг |
- Цена: 5 719 ₴






