Описание
Информация для заказа
Незалежність від електромережі і універсальність: компактний акумуляторний господарський пилосос WD 1 Compact Battery Set на акумуляторної платформі 18 В, включає аксесуари для очищення салону автомобіля. Органайзер у ПОДАРУНОК!
| Тип | мішковий |
| Тип прибирання | сухе |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер, змінний мішок |
| Обсяг пилозбірника | 7 л |
| Насадки | щілинна, для м'яких меблів |
| Живлення | акумулятор |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 386 x 279 x 312 мм |
| Вага | 3.14 кг (без аксессуаров) |
Гарантійний термін: 24
- Цена: 7 127 ₴


