Описание
Информация для заказа
Мішковий пилосос для сухого прибирання VC 6 Premium з енергозберігаючим мотором і оптимізованою для підлоги насадкою об'єднує в собі низьке споживання електроенергії і високу силу всмоктування. На ручці знаходиться управління і LED-дисплей з індикатором потужності всмоктування. Прогумоване кільце навколо корпусу EasySlider повертається на 360° і дозволяє огинати меблі і кути без пошкоджень для предметів і самого пилососа. Насадки змінюються дуже легко і зручно - завдяки системі QuickClick Вам навіть не потрібно нахилятися. Крім того, пилосос оснащений телескопічною трубкою, кнопкою автоматичної змотування кабелю і НЕРА-фільтром 12 (EN1822: 1998).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | мішковий |
| Тип прибирання | сухе |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Регулятор потужності | На ручці |
| Клас енергоефективності | A |
| Система фільтрації | |
| Тип пилозбірника | змінний мішок /флісовий |
| Обсяг пилозбірника | 4 л |
| Фільтр тонкого очищення (HEPA) | HEPA 12 |
| Труба всмоктування | телескопічна |
| Насадки і адаптери | |
| Насадки | комбінована (підлога/килим) щілинна для м'яких меблів М'яка насадка-пензлик |
| Особливості | |
| Регулювання потужності | ![]() |
| Змотування мережевого шнура | автоматичне |
| Додатково | Місце для зберігання насадок, Дисплей, Дистанційне керування /з рукоятки, мягкая накладка на рукоятке, Индикатор замены фильтра, Система огибания препятствий EasySlider, Поворотное на 360° кольцо вокруг пылесоса, Система быстрой замены насадок QuickClick |
| Комплектація | шланг /2.3<br>
насадки всмоктувальна трубка мягкая накладка на рукоятке |
| Фізичні | |
|---|---|
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Живлення | мережа |
| Радіус дії | 10 м |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 373 x 370 x 383 мм |
| Колір | білий |
| Вага | 6.6 кг |
- Цена: 10 295 ₴




HEPA 12