Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тихий, маневрений та надійний пилосос для сухого прибирання с педальним вимикачем та захистом країв. Пересувається на двух великих гумових колесах та двух подвійних коліщатах. Відкидний гак для сітьового кабеля та його намотування полегшують роботу та зберігання його. Стояночне положення насадки для підлоги та розетка для всмоктуючої електрощітки
| Основні | |
|---|---|
| Тип | безмішковий |
| Тип прибирання | сухе |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Витрата повітря | 53 л/с |
| Розрідження | 240 мБар / 24 кПа |
| Клас енергоефективності | B |
| Система фільтрації | |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Обсяг пилозбірника | 12 л |
| Особливості | |
| Додатково | Ступінь захисту, II Система із засувкою для подовження шлангів |
| Комплектація | шланг фільтр-мішок |
| Фізичні | |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Живлення | мережа |
| Довжина мережевого шнура | 12 м |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 340x410x315 |
| Колір | сірий жовтий |
| Вага | 6.4 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Робот |
- Цена: 14 500 ₴


