влевовправо

Пылесос Karcher SV 7 Premium - электропаропылесос 1.439-420.0(1.439-420.0)
- Нет в наличии
- Код: 1.439-420.0
32 999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основні | |
|---|---|
| Тип | безмішковий пароочисник |
| Тип прибирання | сухе |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Розрідження | 210 мБар / 21 кПа |
| Тиск розбризкування | 4 бар тиск пари |
| Резервуар для води | 450 мм |
| Система фільтрації | |
| Тип пилозбірника | резервуар з водою (аквафильтр) |
| Насадки і адаптери | |
| Насадки | щілинна для м'яких меблів /2шт (велика і мала) Для твёрдых полов Для ковров Ручна |
| Особливості | |
| Регулювання потужності | ![]() |
| Кілька систем фільтрації | ![]() |
| Додатково | Отделение для хранения шнура, Пеногаситель “FoamStop”, Система з двох баків, Регулювання подачі пари, Безперервна подача пара, Бак для постійного доливання води, Блокування подачі пари, Захист від дітей, Запобіжний клапан |
| Комплектація | шланг насадки сопло мірний стакан підлоговий комплект |
| Фізичні | |
|---|---|
| Живлення | мережа |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 515 x 336 x 340 мм |
| Колір | білий |
| Вага | 9.4 кг без аксесуарів |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пароочиститель |
- Цена: 32 999 ₴





