Описание
Информация для заказа
З Puzzi 8/1 C ми завершуємо лінійку пилососів, в основі роботи яких лежить принцип розбризкування миючого засобу. Початкова модель миючих пилососів комерційного призначення. Основними сферами застосування апарату є очищення м’яких меблів , килимів або видалення плям з будь-яких текстильних поверхонь. Завдяки великій силі всмоктування, поверхня залишається майже сухою.
Мощное и компактное устройство распыления для небольших ковровых поверхностей и очистки обивки. Лучший результат остаточной влажности среди всех конкурирующих устройств. Это позволяет намного быстрее вернуть ковры в использование. Кабель электропитания удобно хранить на специальном крюке. Возможность хранения ручного инструмента.
Мощное и компактное устройство распыления для небольших ковровых поверхностей и очистки обивки. Лучший результат остаточной влажности среди всех конкурирующих устройств. Это позволяет намного быстрее вернуть ковры в использование. Кабель электропитания удобно хранить на специальном крюке. Возможность хранения ручного инструмента.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | миючий |
| Тип прибирання | вологе |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Витрата повітря | 61 л/с |
| Розрідження | 230 мБар /23 кПа |
| Макс. продуктивність по площі | 12-18 м²/год |
| Інтенсивність розбризкування | 1 л/хв |
| Тиск розбризкування | 1 бар |
| Система фільтрації | |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Обсяг пилозбірника | 8 л для чистої води |
| Насадки і адаптери | |
| Насадки для вологого прибирання | для м'яких меблів |
| Особливості | |
| Додатково | Подвеска для кабеля Пусковые кнопки на рукоятке |
| Фізичні | |
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Живлення | мережа |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 440x330x530 мм |
| Колір | сірий |
| Вага | 9.8 кг |
- Цена: 26 499 ₴


