
Пылесос Karcher NT 65/2 Ap, 2х-моторный, влажная/сухая уборка (1.667-291.0)
- Нет в наличии
- Код: 1.667-291.0
42 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Для складних умов промислового прибирання застосовується 2-х моторний пилосос вологого і сухого прибирання NT 65/2 Ap. Потужність всмоктування практично не змінюється завдяки напівавтоматичному очищенню фільтра. Електронна система автоматично вимикає апарат, коли рівень зібраної води досягає максимального рівня. Спустошити контейнер можна завдяки спеціальному зливному шлангу. Усі аксесуари надійно зберігаються на корпусі апарату, також передбачений спеціальний лоток для підручних речей, наприклад, інструментів. Мобільність апарату забезпечують два великих колеса та два поворотні ролики.
| Тип | промисловий |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Споживана потужність | 2760 Вт макс. |
| Обсяг пилозбірника | 65 л |
| Насадки | щілинна, насадка для підлоги |
| Живлення | мережа |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 920 x 600 x480 мм |
| Вага | 20 кг без аксессуаров |
Гарантійний термін: 2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
- Цена: 42 998 ₴

