Продавець ТОВ "Аксис-Буд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2852 відгуків
+380 (50) 468-57-57
+380 (50) 493-57-57
"Аксис-Буд" - це професійний інструмент за оптовими цінами

Варильна поверхня

Покупці віддають перевагу вбудованої кухонної техніки, з причини її компактності, невибагливості у догляді і привабливому зовнішньому вигляду. Вбудовувані варильні поверхні вдало вписуються в інтер'єр і концепцію кухонного приміщення. Вона вбудовується в єдину стільницю, яка прикриває кухонні шафи і тумбочки.

Головна перевага варильної панелі в тому, що її обирають індивідуально під дизайн і потреби. До того ж їх можливо встановлювати взагалі в будь-якому місці, навіть в іншій стороні від духової шафи.

Види варильних поверхонь

Серед розмаїття вбудованих варильних поверхонь, розрізняють п'ять різновидів.

  • Вбудовувані газові варильні поверхні. Газова кухонна панель не втрачає актуальності й досі користується популярністю серед покупців. Працює пристрій від газових конфорок різної потужності і типу. На ній розміщуються від двох до п'яти пальників. Газові панелі залучають економічністю. Якщо будинок або квартира підключені до газопостачання, то вигідніше використовувати газове обладнання. Серед переваг також виділяють тривалий термін експлуатації, такі пристосування працюють до 35-40 років, іноді навіть довше. Ще одна перевага - продуктивність роботи і приготування, вони швидше нагрівають дно посуду, що скорочує час приготування. Що стосується функціоналу, то тут вони поступаються іншим моделям. З опцій в них присутня газ-контроль, електропідпал.
  • Електричні. Деякі будівлі та новобудови в житлових комплексах не передбачають газопостачання. У таких будинках, електричні вбудовані варильні поверхні - єдине рішення. Електричні модифікації - сучасний і безпечний у використанні варіант кухонної техніки. Вони відрізняються простим відходом, так як плоска поверхня легко і швидко очищається. На електричній панелі присутня температурний контроль, який дозволяє встановити показник температури з точністю до 1-2 градусів.
  • Об'єднані. Відмінний варіант для тих, кому важко визначитися з підходящим виглядом пристрою. Комбіновані пристрої виготовляються з електричними і газовими конфорками. Таке рішення дозволяє використовувати відповідний джерело живлення в потрібний час. Приміром, коли відключена електрика - використовується газовий пальник або навпаки.
  • Модульні або domino. Модульні пристрої допоможуть самостійно організувати ідеальну, відповідну робочу поверхню. Вони включають в себе кілька видів пристроїв: пароварки, гриль або навіть фритюрниці. Використовувані модулі формуються в одну варильну поверхню і вбудовуються в стільницю. За допомогою такого обладнання господині створюють професійну робочу панель для готування. Виготовляються модульні частини в одному стилі з розмірами 50х30 див.
  • Індукційні. Нагреватель такой панели представляет собой индукционную катушку, которая создает электромагнитное поле. Особенность этой поверхности в том, что нагревается только дно кастрюли или сковороды, поверхность при этом остается холодной. Следует отметить безопасность использования индукционных моделей - холодный нагреватель предотвращает ожоги, связанные с прикосновениями к горячей поверхности. Нагревательный элемент активируется после попадания на него посуды, поэтому случаи со случайным включением плиты сводятся к нулю. Що стосується догляду за пристроєм, не рекомендується використовувати сильнодіючі речовини та мийні засоби. До недоліків індукційних плит відносять тільки обмеженість у виборі посуду. Для такого обладнання набувають спеціальну магнітну посуд із чавуну або емальованої сталі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner